Võta meiega ühendust +372 565 71 565 või taotle tagasihelistamist

Turul leidub hulgaliselt erinevaid LPG reduktoreid, mis muudab õige leidmise tõeliseks väljakutseks. Selles artiklis saate teada, millised reduktorid on saadaval ning millele peaksite ostmisel tähelepanu pöörama.

Kõige tihedamad vead, mida tehakse LPG reduktori valimisel

Kõige enam levinud viga, mida teevad paljud algajad on mootoriga mitte kokku sobivate komponentide paigaldamine. Valides liiga nõrga reduktori, ei suuda süsteem kiirendades ega suurtel kiirustel sõites tagada piisavat gaasi varustust. Gaasisegu tuleb väga kehv, mis põhjustab mootori kiiret ülekuumenemist. Seepärast on ka pead ning katalüsaatorid kõige tõenäolisemad lagunema. Investeerida tuleks peamiselt vaid sellistesse reduktoritesse, mis sobivad kokku auto mootori jõudlusega. Hetkel on väga levinud valik DIGITRONIC TOMASETTO AT07 100HP / 140HP / SUPER, mis on ideaalne valik neile, kes otsivad suurepärast kompromissi kõrge kvaliteedi ja taskukohase hinna vahel.

Mida meeles pidada

Reduktor on LPG autogaasi toitesüsteemi üks olulisemaid osasid, mistõttu ei tohiks seda käsitleda kui substituuti. Lisaks peame mainima, et pärast igat reduktori vahetust tuleks kogu süsteemi paigaldus hoolikalt üle vaadata. Reduktori kõige olulisem komponent on selle kummist diafragma, mistõttu on tähtis sellele erilist tähelepanu pöörata. Kehva kvaliteediga kummist membraanid ammenduvad kiiresti ning tekitavad vaid ilmaaegseid kulutusi. Gaasi lõhn autos või jõudluse vähenemine ja ebaühtlane sõit on selgeteks märkideks reduktori vigasest funktsioneerimisest. Kahjuks on reduktor üks nendest osadest, mida pole võimalik säästa.

Reduktor on alles algus

Tuleb meeles pidada, et reduktor on vaid osa meie süsteemist. Kõhklemata on alati parim valida kogu süsteem, mis on sobilik konkreetsele autole. Seepärast soovitame kasutada meie online konfiguraatorit, mis aitab määrata kindlaks parima valiku Teie autole.

Konfigureerimiseks klõpsake LINGIL

Kas olete huvitatud DIGITRONIC AUTOGASi toodetest?
või helistage meile