Võta meiega ühendust +372 565 71 565 või taotle tagasihelistamist

Juba mõnda aega on leivinud võltsitud DIGITRONIC AUTOGAS tooteid, mida kasutatakse autogaasi süsteemide paigaldamisel. Tihtipeale pärinevad need Aasias paiknevatest tehastest, mille ohutusnõuded ei vasta regulatsioonidele, seda nii tootmises kui ka testimises. Seepärast soovitame Teil tutvuda järgmiste soovitustega, et teha kindlaks, kas Teie toode on originaalne ning mis veelgi olulisem, ohutu.

Ohutus enne kõike

Autogaasi süsteemid on tuntud oma ohutuse poolest, kuna nende komponendid peavad esmalt läbima rangelt reguleeritud ohutustestid. Just selliseid osasid on Digitronic Autogas kasutanud juba enam kui 20 aastat. “Kõige olulisem on meie jaoks autojuhtide ja nende reisijate ohutus. Just selle aspekti tõttu oleme niivõrd hinnatud enam kui 30 riigis üle kogu maailma, kogudes järjest enamate autojuhtide usaldust,” kommenteerib Julia Furmanek, Digitronic Autogas direktor, “kasutades vaid usaldusväärsete tootjate komponente, võime olla kindlad oma süsteemide ohutuses.”

Olgem kindlad

Igal tarnijal, töökojal ning autojuhil on võimalik teha kindlaks, kas nende komponent või süsteem on originaalne. Selleks tuleks võtta arvesse mitu tegurit:

  1. Osade visuaalne hindamine

Kõik Digitronic Autogas osad on valmistades järgides kõrgeimaid kvaliteedinõudmisi, nii visuaalsest aspektist kui ka töö ja ohutuse poolest. Seepärast tuleks kõige esimesena pöörata tähelepanu toote üldisele välimusele. Juhul, kui toode näib kahtlustäratav, võtke koheselt meie või varustajaga ühendust. Lisaks kontrollige seeria- ning regulatsioonikoodide olemasolu. Enamus tooteid on nähtaval veebilehel www.digitronicgas.com, seal on Teil võimalik kinnitada nii välimus kui ka regulatsioonikoodid.

  1. Hind

Teine tegur on hind. Tihtilugu on võltsitud tooted müügil märgatavalt soodsama hinnaga, mis võib tärgatada soovi selle soetamiseks.

  1. Garantii

Kõik Digitronic Autogas süsteemi osad on kaetud vähemalt 12 kuulise garantiiga. Kui soetatud tootega ei kaasne taoline tingimus, võib tegu olla pettusega.

  1. Toote kaal

Kõik Digitronic Autogas süsteemi osad on kindla kaaluga, mis on välja toodud toote infos. Kõige kergem viis sellele ligi pääseda on meie veebilehe kaudu www.digitronicgas.ee. Kui soetatud toode on ootamatult kerge või raske, peaksite sellele tähelepanu pöörama. See võib olla märgiks võltsitud tootest.

Kunagi ei saa olla liiga ettevaatlik

Nagu varasemalt mainitud, on autogaasi näol tegu ohutu alternatiiviga bensiiniautodele. Sellegipoolest tuleb selle paigaldamiseks kasutada spetsialistide abi koos usaldusväärsete komponentidega. Ülal välja toodud tegurid on olulised märkused, mida meeles pidada soetades endale autogaasi süsteemi. Igasuguste kahtluste korral võtke meiega igal ajal ühendust info@digitronicgas.com.

Kas olete huvitatud DIGITRONIC AUTOGASi toodetest?
või helistage meile