Võta meiega ühendust +372 565 71 565 või taotle tagasihelistamist

Esileht / Alad / Juhid

Miks peaksite konverteerimaoma auto
autogaasi platvormile?

Auto konverteerimine autogaasi platvormile pakub palju eeliseid. Olenevalt riigist, kus autot kasutatakse, CNG ja LPG süsteemide paigaldamine on alati hea idee. Miks? Sellepärast, et autogaasi süsteemid võimaldavad säästa palju kütusekuludelt, ei mõjuta Teie auto mootorit ning on täiesti ohutud.

Ohutus

Ohutus

Ökonoomsus

Ökonoomsus

Vastupidavus

Vastupidavus

Kompleksus

Kompleksus

Konfigureeri

Kas soovite rohkem infot?

Autogaasi süsteemide ajalugu

Autogaasi süsteemid muutuvad aasta-aastalt järjest populaarsemateks. Et selle fenomeni paremini mõista, lähme ajas veidi tagasi ning tutvume autogaasisüsteemide saamislooga. LPG algus LPG on tänapäeval kõige populaarsem alternatiivne kütus sisepõlemismootorile, mis on...

loe veel

LPG süsteem tangis? Pole probleemi

Vähem kui aasta tagasi leidis gaasil töötavate sõidukite nimekiri täiendust ühe väga kummalise masina näol... nimelt on selleks tank! T-55 Merida on esimene tank, millele on paigaldatud LPG süsteem. See muljetavaldav projekt viidi läbi Poola ettevõtte Białystok...

loe veel

Autogaasi paigaldamine – samm-sammult

Autogaasi süsteemi paigaldamisega kaasneb palju eeliseid. Just seepärast ongi see muutumas järjest populaarsemaks. LPG või CNG süsteemide paigaldamisega kaasnev sääst võimaldab pikemas perspektiivis hulga soodsamat autosõitu. Kuigi paigaldamise ja kokkupaneku hinnad...

loe veel

Korduma

kippuvad küsimused

Kui Te ei leia vastust oma küsimusele, võtke meiega palun ühendust.

Kuidas saan olla kindel, et autogaasi on võimalik minu autole paigaldada?

Autogaasi on võimalik paigaldada peaaegu igale autole. Parim viis olla kindel on kasutada meie veebilehel olevat konfiguraatorit.

Kas autogaasi paigaldamine on ohutu?

Paljud autoomanikud kardavad, et gaas võib plahvatada, eriti sattudes liiklusõnnetusse. See kartus pole aga põhjendatud ning gaasipaagi plahvatamine on sama ebatõenäoline kui kütusepaagi plahvatamine.

Ka kõige rängemate kokkupõrgete puhul püsib LPG paak autos puutumatuna. Selliste paakide valmistamisel on kasutatud palju tugevamaid materjale kui tavaliste bensiinipaakide puhul. Lisaks on hästi paigaldatud autogaasi süsteemis olemas ka kaitseklapp, mis avaneb tulekahju korral ja vähendab paagisisest rõhku, kaitstes seeläbi paaki. Soovitame Teil lugeda meie teadmistepagasit, kus leidub mitmeid artikleid turvalisuse kohta.

Kui kaua aega võtab autogaasi süsteemi paigaldamine?

Autogaasi süsteemi paigaldamisel tuleb regulaarselt kontrollida igat komponenti.

Kumba autogaasi süsteemi eelistada - soodsamat või kallimat?

Sellele küsimusele pole lihtsat vastust. Kõige tähtsam on valida süsteem, mis sobib kõige paremini Teie autole, selleks võite kasutada meie veebilehel saadavalolevat konfiguraatorit. Tehes valikut kallima ja soodsama autogaasi süsteemi vahel, peaksite konsulteerima töökojaga ning võtma arvesse oma ootused autogaasi süsteemi suhtes.

Kui tihti peaksin käima ülevaatusel autogaasi süsteemiga?

Sellele küsimusele vastamiseks peame esmalt meelde tuletama, et peate autogaasi filtrit vahetama iga 10 000 kilomeetri möödudes. Seda tehes avaneb Teile ka suurepärane võimalus lasta kogu süsteem üle vaadata. Seetõttu on ka ülevaatus soovituslik iga 10 000 kilomeetri möödudes, kuigi osa automehaanikuid soovitavad oodata kuni 20 000 km täitumiseni.

Kas autogaasi paigaldamine tasub end ära?

Peaaegu iga autogaasi süsteemi paigaldamine tasub end varem või hiljem ära. Kahtlemata oleneb see suuresti ka sellest, kui kaua kavatsete autot ning kui palju Te sellega ringi sõidate. Meie teadmistepagasis leidub palju huvitavaid artikleid just sellel teemal, seetõttu soovitame Teil lisainformatsiooni tarbeks ka neid lugeda.

On see tõsi, et autogaasi paigaldamine rikub auto mootorit?

Autogaas ei riku mootoreid – küll aga kehv paigaldus. Seetõttu on oluline pidada meeles, et kõige tähtsam on paigaldada autogaasi süteem kogemustega ning usaldatud töökojas.

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri

Kas olete huvitatud DIGITRONIC AUTOGASi toodetest?
või helistage meile